Doskonała lokalizacja Osiedla Sielskie Wzgórze

Osiedle Sielskie Wzgórze znajduje się w Starej Miłosnej przy ul. Borkowskiej 18 w dzielnicy Wesoła. To jedno z najładniejszych, zielonych i spokojnych miejsc w całej Warszawie. Dzielnica bardzo prężnie się rozwija czego efektem są nowe drogi, ścieżki rowerowe, nowe place zabaw dla dzieci, szkoły i przedszkola.

EdukacjaDo wyboru masz zarówno przedszkola prywatne jak i państwowe. Również szkoły są w zasięgu spaceru.
ZdrowieDo Twojej dyspozycji w bliskiej odległości są przychodnie, apteki oraz w pobliskim Międzylesiu szpitale zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
KomunikacjaPrzystanek autobusowy oddalony o kilka minut od osiedla. Do wyboru masz również kolejkę SKM ze stacji Warszawa Wesoła.
Dla NajmłodszychŻłobki, przedszkola, place zabaw, zielona spokojna okolica - idealne miejsce na sielskie dzieciństwo dla Twoich ukochanych maluchów.
ZakupyW najbliższej okolicy masz do wyboru zarówno duże supermarkety znanych sieci jak również małe osiedlowe sklepiki.
ZieleńBliskość Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oraz duża ilość zieleni miejskiej zapewniają świeże powietrze i unikalny komfort mieszkania.
SportKluby sportowe, fitness, stadnina konni, ścieżki rowerowe czy bliskość Mazowieckiego Parku Krajobrazowego sprawią, że będziesz żył aktywnie.
RestauracjeDo wyboru masz kilka restauracji położonych w najbliższej okolicy - niezależnie jaką kuchnię preferujesz na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Legenda

  • komunikacja
  • szkoła
  • przedszkole
  • zdrowie
  • restauracje
  • zakupy
  • finanse
  • sport

Komunikacja z centrum Warszawy

Sielskie Wzgórze charakteryzuje się doskonałym połączeniem z centrum miasta. Jeśli preferujesz podróżowanie samochodem możesz skorzystać z kilku dróg do centrum. Jeśli wolisz komunikację miejską możesz skorzystać zarówno z autobusów miejskich jak i Szybkiej Kolei Miejskiej.

Samochód - 26 min.

Szybka Kolej Miejska - 36 min.

Komunikacja Miejska - 37 min.

Masz pytania? Nasi doradcy czekają.

Zadzwoń tel. 600 045 019 lub (22) 773 12 12 lub napisz biuro@kerbud.pl

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
+48 600 045 019
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Imię i Nazwisko*:
Adres e-mail*:
Telefon:
Preferowane godziny kontaktu:
Treść wiadomości
* Pola wymagane