Sielski klimat w Twoim domu

Sielski klimat w Twoim domu

Nazwa Sielskie Wzgórze zobowiązuje. Tak dobieraliśmy lokalizację, projekty wnętrz oraz wygląd zewnętrzny naszych domów abyś Ty i Twoja rodzina mógł zamieszkać w miejscu ze wspaniałym, sielskim klimatem i cieszyć się nim na co dzień.

Dowiedź się więcej o domach >
Pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki

Pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki

Sielski klimat a jednocześnie bogata, dostępna na wyciągnięcie ręki infrastruktura miejska to idealne połączenie. Bliskość komunikacji, sklepów, przedszkoli, szkół, restauracji, klubów fitness i innych, zapewni całej Twojej rodzinie odpowiedni komfort życia.

Zobacz lokalizację osiedla >
Doskonała lokalizacja i komunikacja

Doskonała lokalizacja i komunikacja

Osiedle znajduje się w Starej Miłosnej w dzielnicy Wesoła. To jedno z najbardziej zielonych i spokojnych miejsc w całej Warszawie. Przy tym jest doskonale skomunikowane z centrum Warszawy - zarówno samochodem jak i transportem publicznym. Już w kilkanaście minut możesz znaleźć się w centrum miasta.

Czytaj więcej >

Osiedle Sielskie Wzgórze

Sielskie Wzgórze to nowe, kameralne osiedle domów, przeznaczone dla osób szukających spokoju, komfortu i bezpieczeństwa w zielonym, cichym otoczeniu Starej Miłosnej w dzielnicy Wesoła. Projekty domów, ich otoczenie i okolica idealnie wpasowują się w potrzeby rodzin.

Lokalizacja i komunikacjaIdealne położenie w Starej Miłosnej w Wesołej. Bliskość komunikacji miejskiej i infrastruktura drogowa sprawiają, że dojazd do centrum Warszawy zajmuje tylko kilkanaście minut.
Własność DziałekKażdy dom jest wybudowany na własnej prywatnej działce. Oznacza to brak jakichkolwiek współwłasności ogrodów i dzierżaw wieczystych.
Media Domy są wyposażone we wszystkie media miejskie - gaz, kanalizacja, woda, prąd. Gwarantuje to komfortowe użytkowanie na co dzień.
Sport i relaksBoiska, kluby sportowe i fitness, stadnina koni, kompleks basenów w Wesołej, ścieżki rowerowe, bliskość Mazowieckiego Parku Krajobrazowego - wszystko czego potrzebujesz, aby móc aktywnie spędzać wolny czas.
EdukacjaŻłobki, przedszkola zarówno państwowe jak i prywatne oraz szkoły znajdują się w zasięgu spaceru lub kilku minut jazdy samochodem.
Optymalne plany domówDuży, jasny salon, wygodne, przestronne sypialnie, garderoba, łazienka z miejscem na wannę i prysznic, garaż - projektując nasze domy staraliśmy się przewidzieć wszystkie potrzeby Twojej rodziny.

Masz pytania? Nasi doradcy czekają.

Zadzwoń tel. 600 045 019 lub (22) 773 12 12 lub napisz biuro@kerbud.pl

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
+48 600 045 019
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Imię i Nazwisko*:
Adres e-mail*:
Telefon:
Preferowane godziny kontaktu:
Treść wiadomości
* Pola wymagane